https://www.youtube.com/watch?v=sZUL5bVSjqs&feature=youtu.be

Нажми суда

Программа Нового Року 

❤️ З УЧАСТЮ РОСТОВИХ КУКОЛ!!! ❤️

Вартість включає:

ПЕКАРНЯ Баби-ЖАРИ. (Один з найсмачніших майстер-класів) — РЕКОМЕНДУЄМО!!!

І знову Бабуся Жара. На допомогу до неї спішає Діснеєвська качка Дональд Дак. Він їде з цілим рюкзаком найсмачніших кулінарних рецептів. Разом з Бабусею Жарою вони будуть дивувати, розважати і угостяти.

Всі діти беруть участь у захопливій анімаційній програмі з одним із обраних кулінарних майстер-класів з елементами НАРОДОЗНАВСТВА. Сами Готуємо, Печемо, Угостяємо! Приготовану їжу подають з ароматним трав’яним чаєм.

Майстер-класи від БАБИ ЖАРИ:

  1. Б. Ж Блискучий Новорічний торт від Дональда Дака. Шоколадний бісквіт з смачним сметановим кремом і шаром джему! Тане в роті! (НОВИНКА 2020)
  2. Б. Ж Улюблена страва Мишки Джеррі — Смачні сирні кульки в цукровому порошку! Сир вони теж люблять. Кульки робимо — Мишці даруємо. ХА ХА ХА )))) Смачні сирні кульки, ніжні сніжні комочки з червоною коркою, дуже легкі в приготуванні. Пухкі і повітряні годинники з ароматним чаєм порадують всіх діток ( (НОВИНКА 2020)
  3. Б. Ж Новорічні випічка своїми руками — Панкейки та Вафельні Панкейки зі солодким варенням, згущеним молоком і цукровою пудрою. Вчимо готувати і печемо самі товсті блини у вигляді цікавих форм тварин та вафельні блини. Буде дуже смачно! Пальчики оближете!

Якщо ви хочете, щоб ваш рік був успішним, щасливим і насиченим, почніть зараз годувати Свинку. А вона о, як любить смаколики.

  1. Б. Ж. «Новорічні печиво на ялинку! Сьогодні вразити наших дітей новорічними іграшками при існуючому розмаїтті дуже важко, але все ж можливо!! Якщо іграшка є не тільки забавною за формою та кольором, але й смачною. Запрошуємо дітей взяти участь у майстер-класі Баби Жари з виготовлення такої чудової ялинкової іграшки та спекти чудове печиво! Наш секретний інгредієнт, за народними повір’ями, відганяє злих духів, хвороби і неприємності. Також його вважають символом достатку

Майстер-клас Опис Вартість
М 1 «Горшочок желаний» — майстер-клас з гончарства та роспису. 2 частини: гончарство і декоративно-прикладний роспис. Учасники отримують готові подарунки від Діда Мороза (П1) 150 грн.
М 2 «Горшочок желаний» — майстер-клас з роспису. Учасники розмальовують глиняні горшочки. Усі готові вироби наповнюються подарунками від Діда Мороза (П1) 150 грн.
М 3 Майстер-клас із лепки з соленого тіста на створення елочних іграшок «Петушок» з білої глини. Включає декоративну роспис іграшок 90 грн.
М 4 Майстер-клас на створення елочних іграшок «Ангелочек». 2 частини: лепка і роспис 70 грн.
М 5 Майстер-клас на роспис готових елочних іграшок «Ангелочек» 70 грн.
М 6 Майстер-клас на створення етно-композиції «Різдвяний підсвічник» із природних матеріалів 105 грн.
М 7 Техніка БУКЕТ ИЗ КОНФЕТ «Сани Деда Мороза» (2 карамельні трости, шоколадка КИТ-КАТ, 2 батончика «Рошен», шок. фігурка Діда Мороза) 150 грн.
М 8 Техніка БУКЕТ ИЗ КОНФЕТ «Новорічні години». Композиція з новорічним годинником 150 грн.
М 9 Техніка БУКЕТ ИЗ КОНФЕТ «Ананас». Солодка новорічна композиція з шампанським (для дорослих) 280 грн.
М 10 Техніка БУКЕТ ИЗ КОНФЕТ «Ёлочка». Солодка новорічна композиція з шампанським (для дорослих) 250 грн.
М 11 Мило ручної роботи «Новорічні вітання». Техніка мило варіння з поздоровленнями на водорозчинному папері всередині. 95 грн.